We zijn geen echte collega’s
maar we doen ons best om
het een beetje te worden

Onze mensen 
We bundelen de krachten van kundige enthousiaste zelfstandig adviseurs en interim-managers die gewend zijn uitstekend werk te leveren. We zijn zeer selectief in de toelating van zelfstandig professionals tot ons netwerk, om de kwaliteit te bewaken. Al onze mensen hebben ruime ervaring bij gerenommeerde adviesbureaus en een indrukwekkend track record in de zorg. Ieder van ons beschikt over onderzoek-, advies-, en projectmanagement vaardigheden. En ook belangrijk: het zijn stuk voor stuk leuke mensen.

bureau-helder-cassandra-credits-sven-scholten

Cassandra Koning

mail-bureau-helder

cassandra@bureauhelder.nl

med_9017

Sanne Gijsbers

mail-bureau-helder

sanne@bureauhelder.nl

med_9107

Marcel van Maanen

mail-bureau-helder

marcel@bureauhelder.nl

med_8885

Rik Riemens

mail-bureau-helder

rik@bureauhelder.nl

med_9170

Hester Touwen

mail-bureau-helder

hester@bureauhelder.nl

bureau-helder-portretten-hr-credits-sven-scholten-6-min

Ingeborg Korstjens

mail-bureau-helder

ingeborg@bureauhelder.nl

bureau-helder-2021-hr-credits-sven-scholten-4

Michiel Dahmen

mail-bureau-helder

michiel@bureauhelder.nl

bureau-helder-portretten-hr-credits-sven-scholten-ps

Corstiaan Bruinsma

mail-bureau-helder

corstiaan@bureauhelder.nl

bureau-helder-portretten-hr-credits-sven-scholten-ps2

Camilla Gomes

mail-bureau-helder

camilla@bureauhelder.nl

Bureau Helder Francis Cooymans

Francis Cooymans

mail-bureau-helder

francis@bureauhelder.nl

bureau-helder-portretten-lr-credits-sven-scholten-

Janet van Keulen

mail-bureau-helder

janet@bureauhelder.nl

bureau-helder-portretten-hr-credits-sven-scholten-15-min-min

Ageeth Wahle

mail-bureau-helder

ageeth@bureauhelder.nl

bureau-helder-2021-lr-credits-sven-scholten-8

Jaap Jan Pieterman

mail-bureau-helder

jaapjan@bureauhelder.nl

tara-bureau-helder-over-mensen

Tara Richardson

mail-bureau-helder

secretariaat@bureauhelder.nl

jeroen-bureau-helder-over-mensen

Jeroen van Dalen

mail-bureau-helder

jeroen@bureauhelder.nl

jerry-bureau-helder-over-mensen

Jerry van Veen

mail-bureau-helder

jerry@bureauhelder.nl

bureau-helder-jorrit-spee-credits-sven-scholten

Jorrit Spee

mail-bureau-helder

jorrit.spee@bureauhelder.nl

bureau-helder-susanne-zuidhof-credits-sven-scholten

Susanne Zuidhof

mail-bureau-helder

s.zuidhof@bureauhelder.nl

Toe aan wat helderheid in uw organisatie?